Robomop SoftBase

Kód: 48117
699 Kč –57 %
Robomop zpředu
699 Kč –57 % 300 Kč
Skladem

RoboMop Vám usnadní úklid podlahy tak, že budete mít více času na důležitější věci nebo na odpočinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RoboMop Vám usnadní úklid podlahy tak, že budete mít více času na důležitější věci nebo na odpočinek. Na spodní stranu čistícího rámu přiložte RoboMop – utěrku. Do středu černého rámu vložte robotickou kouli.Technologie inteligentních senzorů zajišťuje tiché a bezproblémové čistění pod kuchyňským dřezem, v nedostupných rozích, kolem zdi a pod nábytkem.

Při pohybu čistícího rámu vzniká na spodní části utěrky elektrický náboj, který na sebe přitahuje veškeré prachové částice. Plynulý pohyb rámu zajišťuje malý elektromotorek, který je ukryt uvnitř robotické koule, v níž nejsou žádné otvory. Z tohoto důvodu nedochází k víření prachu od motorku a proto tento způsob úklidu je vhodný pro zákazníky, kteří trpí různými alergiemi. Tímto se zásadně liší od všech ostatních vysavačů (u kterých dochází prakticky vždy ke zpětnému zvíření nasátého prachu). Unikátní tvar vytíracího prstence pak zajišťuje vytírání cca 7 cm do velmi nepřístupných prostor, zejména pod kuchyňskou linkou, sedací soupravou apod. Výška prstence rámu včetně utěrky je 3mm.

Použití:

Nabíjení: baterii robotické jednotky nabijete zasunutím kabelu nabíječky do vypínače umístěného na jednom z pólů jednotky. Zástrčku nabíječky zasuňte do zásuvky elektrického napětí (230 V/50-60 Hz). Každé nabití baterie trvá přibližně 3 až 3,5 hodiny. Pokud není kabel nabíječky dostatečně zasunut v robotické jednotce, nemůže se jednotka nabíjet. Baterie může být opětovně nabita až 300 krát. Poté nahraďte baterii stejných typem baterie.

Umístěte prachovku RoboMopu na spodní plochu rámu.

Stiskněte tlačítko ZAPNUTO/VYPNUTO umístěné na pólu robotické jednotky.

Vložte robotickou jednotku do středu čistícího rámu. Robomop bude pracovat díky pohybu robotické jednotky. Po vyčištění podlahy se jednotka sama zastaví a Vy můžete sejmout prachovku z rámu. Robomop je schopen vyčistit plochu až 60 m2 za hodinu.

Výměna baterie:
Otevřete robotickou jednotku otočením polokoule ve směru naznačeném šipkami. (OPEN – otevřít, CLOSE – uzavřít).

Odšroubujte kryt na baterii, vyjměte ji a nahraďte novou, stejného typu.

Baterie mají označení: AA 800 mAh 1,2 V Ni-Cd

Pečlivě přišroubujte kryt baterie. Neotvírejte žádné mechanické části uvnitř jednotky, mohli byste poškodit jednotku a tím celý přístroj.

Uzavřete robotickou jednotku přišroubováním obou polokoulí do správné pozice.

Upozornění:
RoboMop není schopen odstranit písek, nepoužívejte jej na čištění koberců. RoboMop slouží na čištění keramických podkladů, mramor, a povrchy jako jsou plovoucí a dřevěné podlahy, linoleum, dlažba.

Uschovejte RoboMop na místě bez přímého dosahu slunečních paprsků.

Používejte RoboMop jen s plně nabitými bateriemi. 

Používejte RoboMop při teplotách 5 až 50°C.